El. Euro 2016: Anglia rozbiła San Marino. Sędziował Polak

Wayne Rooney podczas meczu (fot. Matthew Ashton / AMA / PRESSFOCUS / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
W meczu eliminacji mistrzostw Europy reprezentacja Anglii pokonała na Wembley San Marino 5:0. Arbitrem tego spotkania był Marcin Borski – podaje Sport.pl.
Drużyna Roya Hodgsona objęła prowadzenie w 25. minucie, a na listę strzelców wpisał się Phil Jagielka. Jeszcze przed przerwą Marcin Borski podyktował rzut karny dla gospodarzy. Jedenastkę pewnie wykorzystał Wayne Rooney.

Po zmianie stron do siatki trafiali Danny Welbeck, Andros Townsend i Alessandro Della Valle, który umieścił piłkę we własnej bramce.

Anglia jest liderem grupy E. Ma dwa zwycięstwa na koncie i do tej pory nie straciła jeszcze bramki. W innych spotkaniach w tej grupie Litwa wygrała z Estonią 1:0, a Słowenia pokonała Szwajcarię, także 1:0.