Milik znowu strzela. Dwa gole, Ajax wygrywa

Arkadiusz Milik (fot. PICS UNITED/AARON VAN ZANDVOORT / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Arkadiusz Milik zdobył dwie kolejne bramki dla Ajaksu Amsterdam. Jego drużyna wygrała na wyjeździe z Cambuur 4:2. Co ciekawe, dla gospodarzy gola strzelił inny Polak - Sebastian Steblecki.
Steblecki trafił do siatki już w 2. minucie, kiedy wykorzystał nieporozumienie w szeregach obronnych gości. Do wyrównania doprowadził 17 minut później Arkadiusz Milik, który trafił do bramki także w 60. minucie. Pozostałe trafienia dla Ajaksu zdobyli Davy Klaasen w 23. minucie i Anwar El Ghazi w 78. Drugie trafienie dla gospodarzy z rzutu karnego zanotował w 90. minucie Bartholomew Ogbeche.

Dzięki wygranej Ajax ma po 12. kolejkach Eredivisie 26 punktów i drugie miejsce w tabeli za PSV Eindhoven.