Polska – Islandia. Biało-Czerwoni zremisowali 2:2 w ostatnim sparingu przed Euro 2020

Robert Lewandowski Źródło: Newspix.pl / Piotr Kucza / FotoPyK
Polacy zremisowali w meczu towarzyskim z Islandią rozegranym w Poznaniu na kilka dni przed startem Euro 2:2. Od porażki uratował nas gol zmiennika w samej końcówce spotkania.

Mecz z Islandią, mimo iż był zaledwie starciem towarzyskim, zapewnił nam bardzo dużo emocji. To nasi rywale pierwsi wyszli na prowadzenie po golu Gudmundssona piętą. Na niego udało nam się w miarę szybko odpowiedzieć trafieniem Piotra Zielińskiego. W drugiej połowie na boisku było dużo więcej chaosu, który lepiej wykorzystali Islandczycy, a konkretnie Bjarnason. Pomocnik przechytrzył Krychowiaka i strzelił gola. Na szczęście w ostatnich minutach meczu Kozłowski celnie dograł do Świderskiego, a ten wyrównał wynik spotkania. Poniżej pełen zapis relacji meczu z Islandią.