Chelsea Londyn - Manchester United

Chelsea Londyn (fot. newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Chelsea Londyn pokonała na własnym stadionie 5:4 w Pucharze Ligi Manchester United i odegrała się za niedzielną porażkę w lidze. Po 90 minutach prowadzili goście, ale The Blues udało się wyrównać w doliczonym czasie gry. W dogrywce byli już lepsi dzięki bramkom Sturridge'a i Ramiresa.
Obaj szkoleniowcy - Alex Ferguson i Roberto Di Matteo - już zapowiedzieli, że w dzisiejszym spotkaniu poślą do boju zupełnie inne jedenastki niż w weekend. Po niezwykle wyczerpującym meczu obie drużyny niewątpliwie mają jeszcze "w nogach" trudy niedzielnego pojedynku.

Wyczerpujący tydzień mają zwłaszcza wicemistrzowie Anglii z Manchesteru - grają dzisiaj drugi raz w ciągu tygodnia z Chelsea, a już w weekend grają w innym szlagierze Premier League - przeciwko Arsenalowi. Następny w kolejności jest wyjazd do Bragi na mecz ze Sportingiem w Lidze Mistrzów.

Dlatego spotkanie najprawdopodobniej obejrzą z trybun i Rooney, i van Persie. Spodziewać się za to można na boisku od pierwszej minuty Chicharito i Welbecka. Również w zespole gospodarzy będą duże zmiany w stosunku do niedzielnego meczu. Oprócz tych, których nie widzieliśmy na boisku w niedzielę - a więc Terry'ego i Lamparda - zabraknie również Maty i Obiego Mikela. Di Matteo już zapowiedział, że obaj piłkarze dzisiaj odpoczną.