Premier League: niesamowity Suarez. Hat-trick w 20 minut, cztery bramki w meczu

Luis Suarez (fot. EXPA/ Propaganda/ David Rawcliffe / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Liverpool rozbił Norwich City aż 5:1 w meczu 14. kolejki Premier League. Aż cztery bramki dla "The Reds" zdobył Luis Suarez. Urugwajski napastnik już w pierwszej połowie skompletował hat-tricka. Strzelenie trzech bramek zajęło mu... 20 minut - podaje Sport.pl.
Suarez wielkie strzelenie na Anfield Road rozpoczął już w piętnastej minucie. Kolejne bramki Urugwajczyk dorzucił w 29. i 35. minucie, dzięki czemu w zaledwie 20 minut zanotował hat-tricka.

Napastnik reprezentacji Urugwaju siał zniszczenie także po zmianie stron. W 75. minucie strzelił czwartego gola, a w 89. minucie asystował przy bramce Sterlinga. Goście z Norwich zdobyli honorową bramkę w 83. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Johnson.

Snajper Liverpoolu już po raz trzeci zdobył hat-tricka w meczu z Norwich. Żaden inny gracz w historii Premier League nie zdobył trzech hat-tricków przeciwko jednej drużynie. Suarez dzięki czterem bramkom został także liderem klasyfikacji strzelców angielskiej ekstraklasy - choć pauzował przez pięć pierwszych kolejek, po 14 seriach spotkań ma na swoim koncie już 13 goli.