Dziś ostatni konkurs TCS, Kubacki sięgnie po trofeum? Przypominamy najlepsze MEMY ze skoczkami

Dziś ostatni konkurs TCS, Kubacki sięgnie po trofeum? Przypominamy najlepsze MEMY ze skoczkami

Mem związany ze skokami narciarskimi
Mem związany ze skokami narciarskimi Źródło:sportowememy.pl
TCS to wielkie emocje dla kibiców. Już dzisiaj poznamy zwycięzcę tego turnieju. Szanse na główną wygraną ma Dawid Kubacki, który po trzech konkursach jest liderem klasyfikacji generalnej. Przypominamy najlepsze memy ze skoczkami w roli głównej.

W niedzielę 29 grudnia odbył się pierwszy konkurs w ramach 68. Turnieju Czterech Skoczni. W zawodach w Oberstdorfie Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce. W noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen polski skoczek potwierdził dobrą formę, kończąc konkurs również na najniższym stopniu podium. W sobotę 4 stycznia Dawid Kubacki zajął drugie miejsce podczas konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku i został nowym liderem całego cyklu, wyprzedzając w klasyfikacji generalnej Mariusa Lindivka i Karla Geigera.

Turniej Czterech Skoczni – gdzie oglądać?

Nic dziwnego, że wraz ze świetną dyspozycją Dawida Kubackiego wzrastają również oczekiwania polskich kibiców, którzy zaciskają kciuki, by skoczek wygrał rywalizację w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. Ostatni konkurs tegorocznego TCS, podczas którego rozstrzygną się losy trofeum, odbędzie się już dzisiaj 6 stycznia w Bischofshofen. Transmisja z konkursu będzie dostępna na antenach TVP1 (początek 17.15), TVP Sport oraz Eurosportu.