Remisujący Juventus liderem nie został

Remisujący Juventus liderem nie został

Juventus nie skorzystał z okazji (fot. EPA/ELISABETTA BARACCHI/PAP)
Piłkarze Juventusu Turyn nie wykorzystali szansy odzyskania prowadzenia we włoskiej Serie A, remisując na wyjeździe z Parmą 0:0 w zaległym meczu 21 kolejki. "Stara Dama" traci do lidera - Milanu - jeden punkt.
Juventus wciąż nie doznał porażki w tym sezonie, ale zremisował już po raz dziesiąty. Pozostał mu jeszcze jeden zaległy mecz - z Bolonią, który przesunięto na 7 marca.

W Parmie goście przeważali i już w czwartej minucie mogli objąć prowadzenie, ale po główce obrońcy Giorgio Chielliniego piłka trafiła w poprzeczkę. Po przerwie dobrych okazji nie wykorzystali Mirko Vucinic i Alessandro Matri, a w ostatnich minutach "bianconeri" praktycznie nie schodzili z połowy Parmy, jednak bramkarz Nicola Pavarini nie dał się zaskoczyć.

W drugim środowym meczu, w którym spotkały się drużyny ze środka tabeli, Atalanta Bergamo wygrała na swoim boisku z Genoą 1:0.