Piqué doznał wstrząsu mózgu. Nie zagra przez tydzień

Piqué doznał wstrząsu mózgu. Nie zagra przez tydzień

Po starciu z Victorem Valdesem, Gerard Piqué trafił do szpitala, fot. PAP/EPA/ANDREU DALMAU
Co najmniej tydzień niezdolny do gry będzie Gerard Piqué. Obrońca FC Barcelona doznał wstrząsu mózgu podczas wtorkowego meczu półfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn i na pewno nie zagra w niedzielnym spotkaniu ligi hiszpańskiej z Rayo Vallecano.

Piqué zderzył się ze swoim kolegą z drużyny - bramkarzem Victorem Valdesem. W 26. minucie został zmieniony przez Daniela Alvesa.

Barcelona po remisie na Camp Nou z Chelsea 2:2 odpadła z LM. W  ubiegłym tygodniu przegrała bowiem w Londynie 0:1. We wtorek "Duma Katalonii" prowadziła już 2:0, a co więcej od 37. minuty goście grali w  dziesiątkę - czerwoną kartkę zobaczył wówczas John Terry. Korzystnego wyniku Hiszpanie nie zdołali jednak utrzymać.