Horror w Madrycie! Ronaldo pogrążył Manchester w 90. minucie

Horror w Madrycie! Ronaldo pogrążył Manchester w 90. minucie

Ronaldo nie zawiódł w decydującym momencie (fot. EPA/JUANJO MARTIN/PAP)
Piłkarze Realu Madryt dwukrotnie przegrywali z Manchesterem City w meczu pierwszej rundy piłkarskiej Ligi Mistrzów, ale gole Karima Benzemy w 87 minucie i Cristiano Ronaldo w 90 minucie przechyliły szalę zwycięstwa na stronę "Królewskich", którzy ostatecznie wygrali 3:2.

Pierwsza bramka spotkania padła dopiero w 68 minucie - gola zdobył Bośniak Edin Dżeko. W 76 minucie wyrównał Marcelo, ale w 85 minucie drużynę z Manchesteru na prowadzenie wyprowadził Kolarow. Wtedy nastąpiły trzy minuty, które wstrząsnęły Manchesterem - najpierw wyrównał Benzema, a potem gola na wagę zwycięstwa zdobył Cristiano Ronaldo.

Real Madryt - Manchester City 3:2 (0:0)

Bramki: dla Realu - Marcelo (76), Karim Benzema (87), Cristiano Ronaldo (90); dla Manchesteru City - Edin Dżeko (68), Aleksandar Kolarow (85-wolny). Sędzia: Damir Skomina (Słowenia).