Artur Sobiech strzela, smutny debiut Sebastiana Boenischa

(fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Artur Sobiech zdobył bramkę w wygranym przez jego Hannover meczu z VfB Stuttgart rozegranym w ramach 11 kolejki Bundesligi.
W 57 minucie meczu Hannover 96 przegrywał na wyjeździe z VfB Stuttgart 0:2, gdy w polu karnym dobrze zachował się Artur Sobiech. Polak dobił piłkę odbitą przez bramkarza gospodarzy i zdobył kontaktowego gola. Goście z Hannoveru na tym nie poprzestali i ostatecznie wygrali spotkanie 4:2.

Tymczasem Sebastian Boenisch rozegrał pierwszy mecz w nowym klubie - Bayerze Leverkusen. Swojego debiutu nie będzie jednak miło wspominał - obrońca wszedł na boisko w drugiej połowie, a w protokole meczowym zapisał się tylko jako zdobywca żółtej kartki. "Aptekarze" z Leverkusen ulegli VfL Wolfsburg 3:1.

W tabeli Bundesligi po 11 kolejkach prowadzi Bayern Monachium (30 punktów) przed Schalke (23), Eintrachtem (20) oraz Borussią Dortmund (19).