Sędzia wypaczył mecz Borussii. "To był błąd, przepraszam"

Sędzia wypaczył mecz Borussii. "To był błąd, przepraszam"

Robert Lewandowski, fot. firo Sportphoto / Newspix.pl Źródło:Newspix.pl
- Powtórki pokazały wyraźnie, że nie było zagrania ręką. To był oczywisty błąd, przepraszam - powiedział sędzia Wolfgang Stark po przegranym przez Borussię Dortmund meczu z Vfl Volfsburg.
Borussia Dortmund przegrała na własnym stadionie 2:3 z VfL Wolfsburgiem w meczu 16. kolejki Bundesligi. O wyniku zadecydowała błędna decyzja sędziego, który w 36. minucie meczu niesłusznie podyktował dla gości rzut karny i wyrzucił z boiska Marcela Schmelzera. Na listę strzelców wpisał się Jakub Błaszczykowski, który w 61. minucie spotkania wykorzystał rzut karny.

Sędziego ostro skrytykował trener Borussii Jurgen Klopp. Wolfgang Stark, który prowadził to spotkanie, przyznał się do błędu i przeprosił wszystkich sympatyków klubu z Dortmundu, trenera i piłkarzy.  - Powtórki pokazały wyraźnie, że nie było zagrania ręką. To był oczywisty błąd, przepraszam - powiedział.