10 goli w meczu Arsenal-Newcastle! Drużyna Szczęsnego gromi

10 goli w meczu Arsenal-Newcastle! Drużyna Szczęsnego gromi

Lukas Podolski strzela jedną z siedmiu bramek dla Arsenalu (fot. CameraSport - Karyn Haddon / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Aż 7:3 wygrał Arsenal Londyn z Newcastle United w meczu 20 kolejki Premier League. Mecz miał niezwykły przebieg - do 73 minuty utrzymywał się wynik 3:3.
W bramce Kanonierów stał Wojciech Szczęsny, który musiał wyciągać piłkę z siatki po uderzeniach Demba Ba (pokonał Polaka dwa razy) i Marveauxa. Bramki Newcastle były odpowiedzią na trafienia Theo Walcotta, Oxlade-Chamberlaina i Lukasa Podolskiego. Kiedy w 69 minucie Newcastle po raz trzeci wyrównało stan spotkania wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Wtedy jednak Kanonierzy dosłownie rozbili Newcastle dzięki dwóm bramkom Walcotta i dwóm trafieniom Oliviera Girouda.