Bundesliga wraca do gry: dziewięć bramek w Gelsenkirchen!

Bundesliga wraca do gry: dziewięć bramek w Gelsenkirchen!

Schalke 04 zaczęło sezon od zwycięstwa (fot. EXPA/ Eibner/ Thienel / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Niesamowity mecz rozegrały na inaugurację wiosennej rundy Bundesligi Schalke 04 Gelsenkirchen i Hannover 96. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla gospodarzy.
Po pierwszej połowie Schalke prowadziło 1:0 po bramce Farfana. Kiedy w 48 minucie Draxler podwyższył na 2:0 wydawało się, że jest po meczu. To był jednak dopiero początek emocji - najpierw Pinto w 55 minucie, a potem Huszti w 60 wyrównali stan pojedynku. W 64 minucie znów prowadziło Schalke - po golu Hogera. W 67 minucie Marica podwyższył na 4:2, ale już minutę później kontaktową bramkę zdobył Huszti. Kiedy w 89 minucie Holtby strzelił piątą bramkę wydawało się, że jest po meczu. Tymczasem w doliczonym czasie gry gola dla Hannoveru 96 strzelił Diouf. Na wyrównanie zabrakło już jednak czasu.

Artur Sobiech zagrał w podstawowym składzie Hannoveru 96 - na boisku przebywał do 71 minuty.