Horror Franciszka Smudy trwa

Franciszek Smuda (fot. Irek Dorozanski / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Zespół kierowany przez Franciszka Smudę przegrał kolejny mecz i wciąż jest ostatni w tabeli 2. Bundesligi.
Tym razem pogromcami kierowanego przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski SSV Jahn Regensburg okazali się piłkarze z St. Pauli.

Gospodarze z Hamburga wyszli na prowadzenie w 18 minucie (bramkę zdobył Akaki Gogia). Pięć minut później stan meczu wyrównał Koke. Do przerwy było 1:1.

Po wznowieniu gry znów na prowadzenie wyszli piłkarze St. Pauli, dzięki bramce Daniela Ginczeka z 66 minuty. Drużyny Franciszka Smudy grają jednak do końca. W 89. minucie do stanu 2:2 doprowadził Wilson Kamavuaka.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, zwycięstwo zapewnił ekipie St. Pauli Florian Bruns.

Po porażce 2:3 SSV Jahn Regensburg zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 2. Bundesligi.

Franciszek Smuda prowadził SSV Jahn Regensburg w siedmiu meczach zaplecza niemieckiej ekstraklasy. Jego zespół raz wygrał, raz zremisował i pięć razy przegrał.