Messi kontuzjowany. Ile potrwa przerwa?

Lionel Messi (fot. Imago / Actionplus / Foto Olimpik / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Lionel Messi zdobył w meczu przeciwko Paris Saint-Germain bramkę, ale na boisko nie wrócił po przerwie z powodu kontuzji.
Messi nabawił się kontuzji bez kontaktu z żadnym piłkarzem. Argentyńczyk - jak podał klub w swoim komunikacie - doznał urazu ścięgien uda. W środę Messi ma przejść dokładne badania, po których będzie wiadomo jak długo piłkarz będzie musiał pauzować.

"Mundo Deportivo" już we wtorek wieczorem spekulowało, że Argentyńczyk będzie musiał odpocząć od gry przez trzy tygodnie. Nikt jednak tej wiadomości nie potwierdził.

FC Barcelona zremisowała z Paris Saint-Germain 2:2. Messi otworzył wynik meczu w 38. minucie.