Jagiellonia bez Hajty poległa w Łodzi

Jagiellonia bez Hajty poległa w Łodzi

(fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Jagiellonia Białystok przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 0:3.
Drużyny gości nie mógł z ławki prowadzić Tomasz Hajto, ukarany przez Komisję Ligi. Z ławki piłkarzami dyrygował więc Dariusz Dźwigała.

Piłkarze Jagiellonii bardzo źle rozpoczęli spotkanie. Od 4 minuty przegrywali po bramce Princewilla Okachiego. Widzewiacy kontrolowali pierwszą część meczu. Goście z Białegostoku ożywili się przed przerwą, ale nie zdołali pokonać Macieja Mielcarza.

W drugiej połowie kibice w Łodzi znów oglądali gole. Strzelali je wyłącznie miejscowi. W 61 minucie na 2:0 podwyższył Mariusz Stępiński. Wynik meczu ustalił w 74 minucie Łukasz Broż.

Wprowadzeni na boisko w drugiej połowie Tomasz Frankowski ani Euzebiusz Smolarek nie zdołali odwrócić losów spotkania.

Po 25 meczach Jagiellonia Białystok z 33 punktami zajmuje 8 miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Widzew Łódź jest dziewiąty (31 punktów).