Jedenastka Ligi Mistrzów bez żadnego Polaka

(fot. EXPA/ Johann Groder / Newspix.pl )Źródło:Newspix.pl
Serwis goal.com przygotował swoją jedenastkę Ligi Mistrzów edycji 2012/2013. Nie znalazł się w niej żaden Polak, a z graczy Borussi Dortmund jedynie Mario Goetze.
Zwycięzcą Ligi Mistrzów został Bayern Monachium pokonując na Wembley Borussię Dortmund 2:1. Wynik meczu otworzył w 60. minucie Mario Mandżukić. Z rzutu karnego osiem minut później wyrównał Ilkay Gundogan. Bramkę na wagę zdobycia Pucharu Europy zdobył w 89. minucie Arjen Robben.

Zdaniem dziennikarzy goal.com jedenastka powinna być ustawiona w systemie 4-2-3-1. Zawodników wyłaniali z drużyn, które dotarły co najmniej do 1/4 finału.

Cała jedenastka wygląda tak: Caballero - Lahm, Bonucci, Thiago Silva, Chiellini - Schweinsteiger, Vidal - Robben, Goetze, Ronaldo - Messi.