Roland Garros: Agnieszka Radwańska wygrywa w II rundzie

Roland Garros: Agnieszka Radwańska wygrywa w II rundzie

Agnieszka Radwańska (fot. Piotr Figura/Newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Agnieszka Radwańska pokonała Mallory Burdette 6:3, 6:2 w drugiej rundzie turnieju Roland Garros. Polka kontrolowała wydarzenia na korcie przez większość meczu. W trzeciej rundzie "Isia" może wpaść na Niemkę Dinah Pfizenmaier lub swoją siostrę, Urszulę.
Radwańska przez większość spotkania grała znacznie dokładniej od rywalki, która doskonałe zagrania przeplatała fatalnymi. Po pierwszym wygranym przez siebie podaniu "Isia" przełamała rywalkę, ale ta odpłaciła się jej tym samym przy stanie 3:1. Polka powróciła jednak na prowadzenie już w kolejnym gemie. Przełamania nie oddała już do końca seta i wygrała go 6:3.

Nerwowo zaczął się drugi set. Mallory Burdette najpierw wygrała podanie, a następnie przełamała Polkę. To był jednak koniec emocji w tym meczu - czwarta rakieta świata trzykrotnie przełamała rywalkę i wygrała sześć kolejnych gemów.

Zobacz jak Agnieszka Radwańska wygrała w II rundzie

W III rundzie turnieju Agnieszka może zmierzyć się z Niemką Dinah Pfizenmaier lub własną siostrą, Urszulą.