Eliminacje ME 2013 U-19: Polska remisuje z Grecją

Eliminacje ME 2013 U-19: Polska remisuje z Grecją

Eliminacje ME 2013 U-19: Polska remisuje z Grecją (fot. sxc.hu) Źródło:FreeImages.com
Reprezentacja Polski do lat 19 w meczu eliminacyjnym do tegorocznych mistrzostw Europy zremisowała 1:1 z Grecją - podaje Sport.pl.
Polacy do spotkania przystąpili po dwóch porażkach - 0:1 i 0:2 odpowiednio z Hiszpanią i Chorwacją.

Biało-czerwoni wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej połowy. Kamil Kurowski dostał podanie w pole karne, minął obrońcę i technicznym strzałem pokonał bramkarza Greków. Przeciwnicy polskich młodzieżowców wyrównali niedługo po przerwie. W 56. minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego Pogorzelca pokonał Sounas.

Choć Grecy kończyli spotkanie w dziesiątkę, reprezentacja Polski U-19 nie potrafiła zdobyć drugiej bramki. Tym samym z jednym remisem na koncie biało-czerwoni zakończyli udział w w grupie czwartej na ostatnim miejscu.