Mchitarian wyręczył Lewandowskiego

Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 1:2 (fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Robert Lewandowski nie strzelił gola w meczu Borussii Dortmund z Eintracht Frankfurt. Dwa razy piłkę do siatki rywali posyłał za to Ormianin Henrich Mchitarian.
Sprowadzony latem do drugiej drużyny Europy Ormianin trafiał do bramki gospodarzy w 10. i 56. minucie. Piłkarze Eintrachtu odpowiedzieli wprawdzie w 36. minucie bramką Kadlca, na wywalczenie remisu z wicemistrzem Niemiec to jednak nie wystarczyło.

Po czterech kolejkach Bundesligi drużyna Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka i Kuby Błaszczykowskiego ma komplet punktów i plasuje sie na pierwszy miejscu tabeli. Drugie miejsce z dorobkiem 10 punktów zajmuje drużyna Bayernu Monachium.