Sędzia podarował trzy punkty Realowi

Cristiano Ronaldo (fot. Enrique de la Fuente/Agencia LOF / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Real Madryt w dramatycznych okolicznościach zapewnił sobie zwycięstwo 2:1 nad Elche w 6. kolejce rozgrywek ligi hiszpańskiej.
Real prowadził w wyjazdowym meczu z Elche po golu Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego strzelonym w 51. minucie. Już w doliczonym czasie gry gospodarze wyrównali - bramkę zdobył Richmond Boakye. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w piątej minucie doliczonego czasu gry sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym na Pepe i podyktował "jedenastkę" dla Realu, którą na gola zamienił Ronaldo. Powtórki pokazały, że sędzia dyktując karnego popełnił błąd.

Real po sześciu ligowych kolejkach ma na koncie 16 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli Primera Division.