T-ME: horror w Szczecinie - pięć goli, dwie czerwone kartki

T-ME: horror w Szczecinie - pięć goli, dwie czerwone kartki

Jakub Bąk (fot. WOJCIECH KARPINSKI / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Pogoń Szczecin najpierw przegrywała 0:1, potem prowadziła 2:1, remisowała 2:2, by ostatecznie wygrać 3:2 w meczu z Koroną Kielce. Obie drużyny kończyły mecz w "10".
Pogoń straciła zawodnika w 40. minucie - wówczas to Wojciech Golla, naprawiając błąd obrony, sfaulował wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Korony Kielce. W 51. minucie Korona wykorzystała przewagę liczebną na boisku - i wyszła na prowadzenie 1:0 po golu Jacka Kiełba.

W 58. minucie doszło do wyrównania - zarówno wyniku, jak i liczebności obu drużyn - czerwoną kartkę zobaczył Robert Dejmek, a rzut karny podyktowany za faul Dejmka na gola zamienił Takafumi Akahoshi. Dwa decydujące o zwycięstwie Pogoni gole zdobył rezerwowy Jakub Bąk (w 46. minucie zmienił Ediego Andradinę).