Serie A: koniec świetnej passy Romy. Zatrzymał ją Glik

Kamil Glik (fot. Roberto Garavaglia - ag. Aldo Li AG ALDO LIVERANI S A S / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
AS Roma w końcu zatrzymana - zespół z Rzymu, który pobił rekord Serie A w ilości wygranych z rzędu na inaugurację sezonu, zremisował 1:1 na wyjeździe z Torino. Całe spotkanie rozegrał Kamil Glik - podaje Sport.pl.
Mecz rozpoczął się typowo dla rzymian w tym sezonie - goście objęli prowadzenie już w 28. minucie po golu Strootmana. Balzaretti zagrał na obieg do Pjanicia, który podał przed bramkę do Strootmana. Ten tylko dołożył nogę do piłki.

Stracona bramka nie podłamała gospodarzy - zawodnicy Torino ruszyli do ataku i zdobyli wyrównanie w 63. minucie. Meggiorini dostał piłkę w pole karne, wygrał siłowy pojedynek z Benatią i zagrał przed bramkę. Tam nabiegł Cerci i wpakował futbolówkę do siatki.

Goście z Rzymu momentalnie ruszyli do odrabiania strat - nie dali jednak rady wygrać jedenastego spotkania z rzędu. Całe spotkanie w ramach Torino rozegrał Kamil Glik.