ATP World Tour Finals: Fyrstenberg i Matkowski przegrali w drugim meczu

ATP World Tour Finals: Fyrstenberg i Matkowski przegrali w drugim meczu

ATP World Tour Finals: Fyrstenberg i Matkowski przegrali w drugim meczu (fot. ANDRZEJ SZKOCKI / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Najpierw wygrana, teraz porażka. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali z chorwacko-brazylijską parą Ivan Dodig i Marcelo Melo 3:6, 6:3, 2-10 w drugim meczu w grupie A w trakcie turnieju ATP World Tour Finals - podaje sport.tvn24.pl.
Polacy po zwycięstwie w pierwszym meczu z Qureshim i Rojerem mogli sobie zapewnić dzisiaj awans do półfinału World Tour Finals. Warunkiem koniecznym była jednak wygrana w dwóch setach z Dodigiem i Melo.

Fyrstenberg i Matkowski spotkanie rozpoczęli od porażki w pierwszym secie 3:6. Rywale przełamali Polaków już w drugim gemie i przewagi nie oddali do końca partii. W drugim secie sytuacja się odwróciła i do trzech wygrali tym razem polscy debliści.

Zwycięzcę meczu wyłonił tie-break, który był popisem gry Dodiga i Melo. Chorwat i Brazylijczyk od stanu 4:2 wygrali sześć kolejnych piłek i zakończyli mecz.