T-ME: Lechia przegrała w dziewiątkę z Cracovią

T-ME: Lechia przegrała w dziewiątkę z Cracovią

Milos Kosanović (fot. LUKASZ SOBALA / PRESSFOCUS / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Cracovia pokonała na własnym stadionie 2:1 Lechię Gdańsk w meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Lechiści kończyli mecz w dziewiątkę, a wiodącą postacią kolejnego meczu "Pasów" został Milos Kosanović.
Obrońca Cracovii w poprzedniej kolejce zdobył dwie bramki dla swojej drużyny, ale trafił także do własnej siatki, a Cracovia przegrała z Ruchem Chorzów 2:3.

W środę Kosanović znowu był wyróżniającym się piłkarzem. Serb zdobył dla krakowian dwa gole - w 63. minucie i 81. minucie po rzucie karnym. Goście odpowiedzieli tylko trafieniem Piotra Wiśniewskiego z 75. minuty.

Lechiści kończyli mecz w dziewiątkę - w odstępie czterech minut w drugiej połowie czerwone kartki otrzymali Deleu oraz Mateusz Machaj.