Puchar Króla: Ronaldo wysłał Real do finału i... dostał zapalniczką w głowę

Puchar Króla: Ronaldo wysłał Real do finału i... dostał zapalniczką w głowę

Cristiano Ronaldo (fot. Jack Abuin / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Real Madryt pokonał Atletico Madryt 2:0 w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Pucharu Króla i awansował do finału. Obie bramki po rzutach karnych zdobył Cristiano Ronaldo - podaje Sport.pl.
Goście objęli prowadzenie już w siódmej minucie spotkania - Cristiano Ronaldo wpadł w pole karne i wywalczył rzut karny, który sam zamienił na bramkę. Dziewięć minut później "jedenastkę" wywalczył Gareth Bale, którą wykorzystał ponownie CR7.

W tym momencie gospodarze - po porażce 0:3 w pierwszym spotkaniu - mieli już pięć bramek straty i stracili chęć do walki. Więcej bramek już nie padło.

Nerwowo zachowywali się za to kibice zgromadzeni na Vicente Calderon. Podczas schodzenia zawodników na przerwę Ronaldo został trafiony w głowę... zapalniczką. Piłkarzowi się jednak nic nie stało.

W finale Copa del Rey "Królewscy" prawdopodobnie zmierzą się z FC Barceloną, która w pierwszym półfinałowym meczu pokonała Real Sociedad 2:0.