Bundesliga: Bayern nie przegrał 50. meczu z rzędu

Bundesliga: Bayern nie przegrał 50. meczu z rzędu

Kadr z meczu (fot. EXPA/ Eibner/ Stuetzle / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Bayern Leverkusen pokonał Bayer Leverkusen 2:1 w meczu 25. kolejki Bundesligi. To siedemnasta wygrana z rzędu mistrzów Niemiec i pięćdziesiąty nieprzegrany mecz - podaje Sport.pl.
Bawarczycy wyszli na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy. Mandżukić w 44. minucie wyskoczył najwyżej do dośrodkowanej przez Schweinsteigera w pole karne piłki i uderzeniem głową otworzył wynik meczu.

Siedem minut po przerwie na listę strzelców wpisał się już sam Schweinsteiger. Niemiec uderzył z 20 metrów w samo okienko bramki Leno.

Goście zdobyli honorową bramkę w ostatniej minucie meczu. Sam wrzucił futbolówkę w szesnastkę, a Kiessling pokonał w powietrzu Rafinhę i ustalił wynik meczu.

Do tej pory wśród najlepszych lig świata tylko AC Milan i FC Porto mogły się pochwalić bilansem 50. kolejnych ligowych meczów bez porażki.