Premier League: Liverpool znowu wygrał. Tytuł coraz bliżej

Premier League: Liverpool znowu wygrał. Tytuł coraz bliżej (fot. Paul Thomas / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Liverpool pokonał na wyjeździe Norwich City 3:2 w meczu 35. kolejki Premier League. To jedenasta wygrana z rzędu "The Reds", którzy pędzą po mistrzowski tytuł - podaje Sport.pl.
Mecz z Norwich rozpoczął się po myśli gości z Liverpoolu, którzy po 11 minutach gry prowadzili już 2:0. W 4. minucie wynik meczu otworzył Sterling, a siedem minut później podwyższył niezastąpiony Suarez.

Po zmianie stron walkę z ekipą "The Reds" nieoczekiwanie nawiązali gospodarze. W 54. minucie kontaktowego gola zdobył Hooper, ale już wkrótce drugie trafienie zdobył Sterling. Norwich odpowiedziało jeszcze w 77. minucie golem Snodgrassa, ale do remisu nie doprowadziło.

Liverpool pokonał Norwich City 3:2 i jest coraz bliżej pierwszego od 1990 mistrzostwa Anglii. "The Reds" mają dwa punkty przewagi nad Chelsea, która nieoczekiwanie przegrała w sobotę z Sunderlandem, oraz jedno zaległe spotkanie do rozegrania.