Polacy wciąż niepokonani. Kanadyjczycy na kolanach!

Polacy wciąż niepokonani. Kanadyjczycy na kolanach!

Bartosz Kurek (fot. MACIEJ GOCLON/FOTONEWS / Newspix.pl ) Źródło:Newspix.pl
Reprezentacja Polski w siatkówce pozostaje niepokonana na rozgrywanym w Japonii turnieju Pucharu Świata. Polacy odnieśli szóste z rzędu zwycięstwo, tym razem pokonując Kanadyjczyków 3:1.
Mecz nie rozpoczął się najlepiej dla reprezentantów Polski, którzy przegrali go 23:25. Jednak po przebudzeniu w drugim secie Polacy nie dali szans Kanadyjczykom. Druga partia spotkania padła łupem polskich siatkarzy 15:25, trzecia 19L25, a czwarta 18:25.

W tabeli Polaków wyprzedzają Amerykanie, którzy także wygrali wszystkie swoje spotkania, tracąc przy tym tylko jednego seta, i mają punkt więcej od Polaków.

Reprezentacja Polski dotychczas pozostawiła pokonanych Tunezyjczyków (3:0), Rosjan (3:1), Argentyńczyków (3:1), Irańczyków (3:2) oraz Wenezuelę (3:1).