Polska zremisowała ze Szkocją. Słaby mecz podopiecznych Michniewicza

Kamil Glik w barwach reprezentacji Polski Źródło: Newspix.pl / Paweł Andrachiewicz / PressFocus
Mecz towarzyski Szkocja – Polska zakończył się wynikiem remisowym, choć do ostatniej chwili wydawało się, że zwycięsko z tego starcia wyjdzie Szkocja. Zapraszamy do prześledzenia przebiegu spotkania w naszej relacji live.

Pierwsza połowa spotkania Szkocji z Polską była w wykonaniu naszej reprezentacji bardzo zła. Biało-Czerwoni nie potrafili wykreować sobie dobrej okazji do zmiany wyniku, co więcej przez pierwszej 45 minut nie oddali ani jednego celnego strzału. Szkoci natomiast mieli ich na swoich koncie aż pięć. Przed zejściem do szatni z grą pożegnało się dwóch reprezentantów naszego kraju - Arkadiusz Milik i Bartosz Salamon, którzy doznali kontuzji.

Druga połowa spotkania przyniosła bramki

W drugiej połowie strzelanie rozpoczęli Szkoci, którzy wyszli na prowadzenie po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolny. Dośrodkowanie swojego kolegi z reprezentacji wykończył Tierney. Polacy próbowali odpowiedzieć, ale byli bardzo nieporadni w swoich atakach. Cos się w naszej drużynie odblokowało, gdy Michniewicz postawił na samą ofensywę. To doprowadziło do sytuacji, w której Piątek został sfaulowany w polu karnym i zdołał wykorzystać jedenastkę. Dzięki temu spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Czesław Michniewicz przed meczem ze Szkocją

Czesław Michniewicz przed meczem ze Szkocją zapowiedział, że podczas spotkania będzie chciał przeprowadzić sześć zmian, które pozwolą mu rozwiać wszelkie personalne wątpliwości i przetestować poszczególne formacje drużyny. Na boisko nie wybiegnie , który jest oszczędzany na finał baraży, który odbędzie się 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.