T-ME: Zawisza pokonał Koronę po błędach obrońców

T-ME: Zawisza pokonał Koronę po błędach obrońców

Kadr z meczu (fot. BOSIACKI ROMAN / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Zawisza Bydgoszcz w meczu 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pokonał Koronę Kielce 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Jorge Kadu oraz Luis Carlos.
Rozegrany w Bydgoszczy mecz nie zachwycił - przez pierwszą godzinę na murawie działo się niewiele. Więcej emocji dostarczyło ostatnie pół godziny. W 67. minucie wielką nieroztropność pod własną bramką zaprezentowali obrońca Korony Boliguibya Ouattara i bramkarz Wojciech Małecki. Ouattara podał do Małeckiego w taki sposób, że przejął ja Kadu i otworzył wynik meczu.

Goście próbowali odrobić straty, ale to Bydgoszczanie poszli za ciosem i 10 minut później było 2:0. Tym razem do bramki trafił Luis Carlos, który wykorzystał błąd innego obrońcy - Kamila Sylwestrzaka.