T-ME: Beniaminek z Bełchatowa znowu wygrywa!

T-ME: Beniaminek z Bełchatowa znowu wygrywa!

GKS Bełchatów doskonale rozpoczął nowy sezon (fot. PIOTR KUCZA / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
GKS Bełchatów pokonał Koronę Kielce 2:0 w meczu drugiej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Bełchatowianie dzięki zwycięstwu co najmniej do soboty będą liderami tabeli.
Beniaminek przed tygodniem dokonał niemałej sensacji i w Warszawie pokonał broniącą mistrzostwa Legię 1:0. Na inaugurację drugiej kolejki T-ME bełchatowianie znowu byli górą i pokonali Koronę Kielce 2:0.

Gospodarze bardzo szybo rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. Już w szóstej minucie rzut karny podyktowany za faul Pawła Golańskiego na Michale Maku wykorzystał Bartosz Ślusarski. W piętnastej minucie było już 2:0 po koncertowej akcji Ślusarskiego i braci Maków. Były Lechita podał z lewego skrzydła do wbiegającego w pole karne Michała Maka, a ten wzdłuż bramki zagrał do swojego brata. Mateusz tylko dostawił nogę i podwyższył na 2:0.

Więcej bramek już nie padło - po dwóch ligowych kolejkach GKS Bełchatów ma na swoim koncie komplet punktów i co najmniej do soboty będzie liderem tabeli.