LE: Grad goli, jest też bramka Krychowiaka!

Grzegorz Krychowiak (fot. CITYPRESS24 / PRESSFOCUS / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Zakończyły się spotkania pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Kibice zobaczyli w nich aż 66 bramek! Jedną z nich strzelił Grzegorz Krychowiak, którego Sevilla pokonała Feyenoord 2:0.
Obok reprezentanta Polski bramkę dla obrońców trofeum zdobył w 31. minucie M'Bia. Krychowiak z kolei otworzył wynik meczu już w ósmej minucie. Remis 2:2 zanotował Celtic Glasgow, który rywalizował z Red Bullem Salzburg. Steaua Bukareszt, która awansowała przed rokiem do Ligi Mistrzów kosztem Legii Warszawa, pokonała Aalborg aż 6:0.

Najbliższy rywal Legii w grupie L - turecki Trabzonspor - pokonał z kolei Metalist Charków 2:1.