T-ME: Ruch przerwał passę 9 meczów bez wygranej. 7 bramek!

T-ME: Ruch przerwał passę 9 meczów bez wygranej. 7 bramek!

Chorzowianie nie dali szansy gościom (fot. MICHAL CHWIEDUK / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Ruch Chorzów przerwał passę dziewięciu meczów bez wygranej - i to w jakim stylu. "Niebiescy" niespodziewanie pokonali na własnym terenie dobrze spisującą się Jagiellonię Białystok aż 5:2!
Gospodarze już w pierwszej połowie zdobyli trzy bramki - do siatki trafiali Starzyński w 31. minucie, Kowalski w 41. i Kuświk w doliczonym czasie gry. Co ciekawe, prowadzenie jako pierwsi objęli goście - już w 18. minucie do bramki trafił Romańczuk.

Gospodarze kontynuowali napór po zmianie stron - na listę strzelców wpisali się jeszcze Efir w 77. minucie i po raz drugi Kuświk 2 minuty później. Dla gości trafił jeszcze Tuszyński w 81. minucie.

Dzięki wygranej "Niebiescy" przerwali passę dziewięciu meczów bez wygranej. Chorzowianie nadal jednak zajmują przedostatnie miejsce w tabeli T-ME.