Kucharczyk do dziennikarza po meczu: Fatalny to ty jesteś

Kucharczyk do dziennikarza po meczu: Fatalny to ty jesteś

Michał Kucharczyk (fot. PIOTR KUCZA / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Legia Warszawa po kompromitującej porażce 0:3 z Ajaksem Amsterdam pożegnała się z Ligą Europy. Z porażką pogodzić się nie mógł chyba najbardziej Michał Kucharczyk. Skrzydłowy Legii w czasie meczu zmarnował doskonałą okazję, a po spotkaniu odreagował na dziennikarzu.
Mistrzowie Polski przegrywali z Ajaksem już do przerwy 0:3, a cały dwumecz przegrali 0:4. Nie padła nawet honorowa bramka. Najlepszą okazję zmarnował Michał Kucharczyk, który z dwunastu metrów bez krycia uderzył w przysłowiowe maliny.

Po meczu Kucharczyk nie wytrzymał rozmowy w strefie mieszanej z jednym z przedstawicieli mediów. - Michał... Fatalnie wyglądasz. Powiedz mi, jak to było z tą sytuacją w drugiej połowie? - zapytał dziennikarz. - Fatalny to ty jesteś. Następne pytanie - odpowiedział Kucharczyk.

Kucharczyk wyżył się na dziennikarzu. "Fatalnie wyglądasz... Fatalny, to ty jesteś"

Zapytany o swój fatalny strzał z drugiej połowy, przerwał rozmowę.