Lewandowski po raz kolejny w jedenastce kolejki "Kickera"!

Lewandowski po raz kolejny w jedenastce kolejki "Kickera"!

Robert Lewandowski cieszy się z gola (FOT.EXPA/NEWSPIX.PL)Źródło:Newspix.pl
Robert Lewandowski po raz piąty w tym sezonie został wybrany przez dziennikarzy "Kickera" do jedenastki kolejki. Polski napastnik strzelił dwie bramki w sobotnim meczu z Eintrachtem Frankfurt.
Polak w skali 1-6 otrzymał od "Kickera" niemal najwyższą notę "1,5". Niemieckich dziennikarzy oczywiście zachwyciła gol z 15. minuty, kiedy Lewandowski przerzucił piłkę ponad sobą i uderzył z woleja na dalszy słupek. Druga bramka - zdobyta w 66. minucie - była jego już szesnastym trafieniem w sezonie. Do pierwszego w klasyfikacji strzelców Alexandra Meiera reprezentant Polski traci już tylko trzy gole i ma szansę na obronę korony króla strzelców.

Najlepsza jedenastka kolejki: Burki - Hector, Jedvaj, Heinloth - Guilavogui - Thiago, Calhanoglu, Herrmann - Lewandowski, Ginczek, Osako

"Kicker" wyróżnił Lewandowskiego już po raz piąty w tym sezonie.