Wróciła Liga Mistrzów. PSG lepsze w hicie

Wróciła Liga Mistrzów. PSG lepsze w hicie

Edinson Cavani (fot. ICON SPORT/NEWSPIX.PL) Źródło:Newspix.pl
Po zimowej przerwie najlepsze kluby Europy wznowiły rywalizację w ramach Ligi Mistrzów. Swoje mecze wygrały Benfica i Paris Saint Germain - informuje Sport.pl.

Chelsea potwierdziło opinie ekspertów o kiepskiej dyspozycji klubów z Anglii. Pomimo gola Johna Obi Mikela, Londyńczykom nie udało się zatrzymać mistrza Francji. PSG, które w tym sezonie całkowicie zdominowało ligę - piłkarze Laurent Blanc`a nie przegrali jeszcze meczu - wygrało pierwsze spotkanie tej rundy 2:1. Gole dla francuskiego zespołu zdobywał niezawodny duet napastników: Zlatan Ibrahimowić i Edinson Cavani.

Dramat Criscito

W drugim wtorkowym meczu Benfica Lisbona pokonała Zenit Sankt Petersburg. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 90 minucie Jonas. Spotkania nie dokończył Domenico Criscito z Zenitu, który w 90 minucie zobaczył drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę. To po jego faulu drużyna gospodarzy zdobyła gola z rzutu wolnego.