NA ŻYWO: Korea Południowa - Algieria

NA ŻYWO: Korea Południowa - Algieria

Reprezentacja Algierii (fot. Bruno Fahy / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Algieria wygrała z Koreą Południowa 4:2 w meczu grupy H na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Po pierwszej połowie Koreańczycy przegrywali 3:0, ale po po przerwie zdołali dwa razy trafić do siatki rywali.
 90+4 min.
KONIEC! Algieria wygrywa z Koreą Południową 4:2!
 90+3 min.
Son padł w polu karnym popychany przez rywala, ale nie było mowy o rzucie karnym.
 90 min.
Cztery minuty doliczył sędzia.
 89 min.
Bouguerra opuszcza plac gry. Wchodzi Belkalem.
 87 min.
Rzut wolny dla Korei, ale Son trafił prosto w mur.
 85 min.
Keun-Ho Lee uderzał w polu karnym, ale posłał piłkę bardzo niecelnie.
 82 min.
Koreańczycy za wszelką cenę chcą jeszcze odmienić losy meczu. Czy wystarczy im czasu?
 78 min.
Han Kook-Young schodzi, zastępuje go Ji Dong-Won.
 77 min.
Brahimi schodzi, wchodzi Lacen.
 77 min.
Koreańczykom może nie wszystko wychodzi, ale są niezwykle waleczni. Grają z pełnym poświęceniem i dzięki temu częściowo odrobili straty.
 73 min.
Djabou schodzi, zmienia go Ghilas.
 73 min.
GOOOOOL! 2:4!

Koo Ja-Cheol w zamieszaniu w polu karnym dostał piłkę na drugi słupek i z najbliższej odległości ofiarnie posłał piłkę do siatki.
 71 min.
Han Kookyoung dostał żółtą kartkę.
 67 min.
Bouguerra ukarany żółtą kartką.
 65 min.
Zmiana w ekipie Korei. Lee Keun-Ho wchodzi za Lee Chung-Yonga.
 62 min.
GOOOOOOL! 1:4!

Ależ akcja Algierii! Szybka wymiana podań, w końcu Feghouili podał w polu karnym do Brahimiego, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki!
 60 min.
Doskonały strzał z 30 metrów wykonaniu jednego z piłkarzy Korei, ale bramkarz popisał się dobrym refleksem i wybił piłkę na rzut rożny.
 59 min.
Zmiana w Korei. Park Chuyoung zastąpiony przez Kima Shinwooka.
 57 min.
Prostopadłe podanie do Slimaniego, ale szybszy był bramkarz, który przejął piłkę.
 56 min.
Rzut rożny dla Korei, wrzutka w pole karne, ale bramkarz wybija piłkę.
 54 min.
Lee Yong ukarany żółtą kartką.
 54 min.
Dużo szarpanej gry. Algieria straciła dominację, ale Korea też nie potrafi dyktować warunków na boisku.
 50 min.
GOOOL! 1:3

Heung-min Son wykorzystał błąd obrońców w polu karnym, znalazł się na czystej pozycji i strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza.
 49 min.
Algierczycy zamknięci na własnej połowie. Koreańczycy rozgrywają piłkę, ale nic z tego nie wynika. Teraz rzut wolny dla Korei.
 45 min.
Gramy. Czy Korea podniesie się po świetnej pierwszej części w wykonaniu Algierii?
 45+2 min.
Koniec pierwszej połowy! Algieria dominowała na boisku i prowadzi 0:3. Wracamy po przerwie.
 43 min.
Algierczycy nie zwalniają. Mają mecz pod kontrolą i ciągle są w ofensywie.
 38 min.
GOOOOL! 0:3!

Krótkie podanie Slimaniego w polu karnym wykorzystał Djabou, który pewnym strzałem pokonał bramkarza!
 37 min.
Brahimi z łatwością ograł jednego z rywali, wpadł w pole karne, ale stracił piłkę.
 35 min.
Koreańczycy przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Drużyna z Azji pozostaje bez klarownej sytuacji w tym spotkaniu.
 33 min.
Rzut wolny dla Korei, ale piłkę wrzuconą w pole karne błyskawicznie wybił bramkarz.
 28 min.
GOOOOL! Coś niesamowitego, mamy 0:2!

Halliche wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową pokonał bramkarza, który nie najlepiej zachował się w tej sytuacji.
 27 min.
GOOOL! Algieria prowadzi!

Slimani dostał piłkę między dwóch obrońców, bez problemu ich wyprzedził i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Lekko podciął piłkę i posłał ją do siatki!
 26 min.
Koreańczycy kiedy są przy piłce, nie za bardzo wiedzą co z nią zrobić. Algieria za to przy lepszej skuteczności mogłaby już prowadzić
 22 min.
Ależ szansę miał Slimani! Nie był chyba przygotowany na przyjęcie piłki i pogubił się w polu karnym.
 19 min.
Strzał Djabou, ale piłka poleciała obok bramki.
 19 min.
Rzut wolny dla Korei, dośrodkowanie na lewą stronę pola karnego, ale Algierczycy szybko zażegnali niebezpieczeństwo.
 16 min.
Koreańczycy próbują atakować, ale brakuje im ostatniego podania.
 12 min.
Dwie akcje Koreańczyków, ale najpierw piłkę stracił na lewej stronie Son, a później Park w polu karnym.
 9 min.
Slimani uderzał głową po dośrodkowaniu w pole karne i zabrakło naprawdę niewiele!
 8 min.
Brahimi zagrywał w pole karne z rzutu wolnego, jeden z Koreańczyków wybił piłkę na rzut rożny.
 7 min.
Sporo nerwowości w grze obu zespołów. Algieria ma jednak przewagę.
 4 min.
Zamieszanie w polu karnym Korei! Wydawało się, że był faulowany Feghouli, ale sędzia nakazał grać dalej. Kontrowersyjna decyzja.
 2 min.
MOGŁO BYĆ 0:1! Feghouli obrócił się z piłką w polu karnym i uderzył na bramkę. Zabrakło mu jednak precyzji. Dobry początek Algierii.
 1 min.
Zaczynamy. Od środka Koreańczycy.

Składy:

Korea: Sung-Ryong Jung, Yong Lee, Yeong-Ho Hong, Young-Gwon Kim, Suk-Young Jun, Kook-Young Han,Sung-Yueng Ki, Chung-Yong Lee, Ja-Cheol Koo, Heung-Min Son, Chu-Young Park

Algieria: Rais M'Bohli, Aissa Mandi, Rafik Challiche, Madjid Bougherra, Djamel Mesbah, Carl Medjani, Yucine Brahimi, Nabil Bentaleb, Sofiane Feghouli, Abdelmoumen Djabou, Islam Slimani

Korea Południowa w pierwszym meczu w Brazylii zanotowała remis z Rosją 1:1. Algieria przegrała z Belgią 1:2, ale zagrała całkiem dobry mecz. Oba zespoły w niedzielę powalczą o ogromną stawkę. w gorszej sytuacji jest jednak Algieria, dla której porażka oznacza pożegnanie z mistrzostwami świata.

Koreańczycy przekonują, że punkt wywalczony z Rosją może być dla nich bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku. Jest jednak jeden warunek – jeśli drużyna z Azji chce awansować, musi w niedzielę pokonać Algierię. Jeśli Korea dotarłaby do 1/8 finału mistrzostw świata, osiągnęłaby taki sam wynik, jak na poprzednim mundialu.

Algieria pozostaje na brazylijskim mundialu bez punktów. Drużyna z Afryki nie traci jednak optymizmu i wierzy, że ostatnie dwa mecze mogą jej dać upragniony awans. Trzeba przyznać, że jeśli Algieria znalazłaby się w 1/8 finału kosztem Belgii lub Rosji, byłoby to sporym zaskoczeniem.

Spotkanie Korea Południowa – Algieria zostanie rozegrane w Porto Alegre. Poprowadzi je kolumbijski arbiter Wilmar Roldan. Początek relacji NA ŻYWO we Wprost.pl o 21:00.