MŚ 2014: Argentyna łatwo ograła Kamerun

Kadr z meczu (fot. LUKASZ LASKOWSKI / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Reprezentacja Argentyny w swoim trzecim meczu podczas mistrzostw świata bez większych trudności pokonała Kamerun 3:0 (25:17, 25:18, 25:23).
Pierwsze dwa sety to łatwe wygrane Argentyńczyków. Ich rywale z Kamerunu byli w stanie zdobyć tylko po odpowiednio siedemnaście i osiemnaście punktów.

Więcej walki było w trzeciej partii. Afrykanie przystąpili do gry zdeterminowani i nie chcieli przegrać spotkania do zera. Przez większość seta Kameruńczycy mieli nawet skromną, bo jednopunktową przewagę. Ostatecznie do 23 wygrali jednak Argentyńczycy - zadecydowały proste błędy afrykańskich siatkarzy pod koniec seta i jak się okazało - meczu.

Argentyńczycy po trzech meczach mistrzostw mają na swoim koncie sześć punktów, siedem wygranych setów i trzy przegrane.