Australian Open: Radwańska przegrała w pierwszej rundzie

Australian Open: Radwańska przegrała w pierwszej rundzie

Agnieszka Radwańska (fot. Andrew Cornaga / ActionPlus / Foto Olimpik / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Urszula Radwańska pożegnała się z Australian Open już po pierwszym meczu. Polka przegrała z Kazaszką Zariną Dijas (WTA 31) 6:3, 4:6, 2:6 i odpadła z pierwszego w tym roku wielkoszlemowego turnieju.
Młodsza z sióstr Radwańskich zaczęła mecz bardzo dobrze - w pierwszym secie przełamała rywalkę czterokrotnie i wygrała 6:3. W kolejnych partiach było już gorzej. W drugim secie Polka przełamała Kazaszkę raz, ale rywalce ta sztuka się udała dwukrotnie i wygrała 6:4.

W trzecim decydującym secie krakowianka całkowicie się pogubiła - przegrała do dwóch i cały mecz 1:2.

We wtorek swój pierwszy mecz zagra Agnieszka Radwańska. Jej rywalką będzie Japonka Kurumia Nara.