Dramat Arkadiusza Milika. Nie zagra przez kilka miesięcy

Kontuzja Arkadiusza Milika
Kontuzja Arkadiusza Milika Źródło:Newspix.pl / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA
Niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Arkadiusza Milika. Napastnik reprezentacji Polski nabawił się poważnej kontuzji kolana, która na kilka miesięcy wykluczy go z gry.

Piłkarz nabawił się urazu w ostatnich minutach pierwszej połowy wczorajszego meczu z Danią, kiedy to Polacy prowadzili 2:0. Po przerwie kontuzjowanego Milika zastąpił Karol Linetty.

Jak poinformował na Twitterze rzecznik prasowy PZPN-u Jakub Kwiatkowski, badania kontuzjowanego kolana "wykazały uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego". "Czeka go najprawdopodobniej zabieg operacyjny, po którym przerwa trwa kilka miesięcy" - zaznaczył Kwiatkowski.

twittertwitter

W sobotę Polska wygrała z Danią 3:2 w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku. Wszystkie bramki dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski. Podopieczni selekcjonera Nawałki zanotowali pierwszą wygraną w grupie E eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku. We wtorek o godz. 20.45 w Warszawie kolejny mecz, w którym Polska zmierzy się z Armenią.

Mamy trzy punkty, ale nerwów nie brakowało! Hat-trick Lewego, a potem...