Polscy kibice rozczarowani, ale wciąż wierzą w sukces. „Wygramy dwa mecze i pójdziemy dalej”

Polscy kibice rozczarowani, ale wciąż wierzą w sukces. „Wygramy dwa mecze i pójdziemy dalej”

Polscy kibice rozczarowani
Polscy kibice rozczarowani Źródło: X-news
Fatalny początek mundialu dla reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni przegrali z Senegalem 1:2. Mimo rozczarowania kibice wychodzący ze stadionu w Moskwie nie tracą nadziei na wyjście z grupy. Fani są pewni, że kolejne dwa mecze Polaków zakończą się zwycięstwem.

Polska - Senegal. MEMY

To był fatalny początek dla . Pierwszy gol padł w 37. minucie, kiedy to Thiago Cionek nieudanie zablokował strzał Idrissy Gueye i wpakował piłkę do własnej bramki. W 60. minucie złe podanie Grzegorza Krychowiaka i niezrozumienie Bednarka sprawiło, że do pustej bramki trafił Mbaye Niang. Nadzieje w polskie serca wlał w 86. minucie Grzegorz Krychowiak, który po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego pokonał senegalskiego bramkarza strzałem głową. Kolejny mecz podopieczni rozegrają 24 czerwca w Kazaniu. Rywalem będzie Kolumbia, która w swoim meczu uległa Japonii 1:2.