Sfrustrowana Pliskova rzuciła rakietą. Świątek czeka na tiramisu!

Sfrustrowana Pliskova rzuciła rakietą. Świątek czeka na tiramisu!

Karolina Pliskova
Karolina Pliskova Źródło:Newspix.pl / ZUMA
Iga Świątek wygrała turniej w Rzymie. W mediach społecznościowych popularnością cieszy się nagranie, na którym Karolina Pliskova rzuca rakietą. W jaki sposób zwycięstwo będzie świętować Polka?

Iga Świątek pokazała klasę w finale turnieju w Rzymie. Polka pokonała wyżej sklasyfikowaną rywalkę Karolinę Pliskovą w ekspresowym tempie i świetnym stylu. Świątek przez całe spotkanie dyktowała warunki gry, aby ostatecznie triumfować 6:0, 6:0. Mecz trwał niecałe 50 minut. Polka w Rzymie zdobyła kolejny tytuł WTA, który może dopisać do kolekcji. Na swoim koncie ma triumf w zeszłorocznej edycji turnieju wielkoszlemowego French Open oraz turnieju w Adelajdzie w 2021 roku.

Świątek kontra Pliskova. Frustracja Czeszki

Karolina Pliskova nie umiała znaleźć odpowiedzi na zagrania świetnie dysponowanej Igi Świątek. Czeszka dała upust negatywnym emocjom na korcie. Po kolejnej nieudanej akcji, uderzyła rakietą, co wychwyciły kamery i rozpowszechniają użytkownicy mediów społecznościowych.

Iga Świątek czeka na... tiramisu

Kilkadziesiąt minut po triumfie Iga Świątek opublikowała post na Twitterze. Polska tenisistka zrobiła to w swoim stylu, z poczuciem humoru. „Wreszcie mogę dostać tiramisu” – napisała.