Awantura w szatni Legii. Ljuboja rzucał butami?

Awantura w szatni Legii. Ljuboja rzucał butami?

Danijel Ljuboja (fot. M.Kostrzewa - legia.com)
Danijel Ljuboja nie krył swojej złości w przerwie meczu Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin, kiedy dowiedział się, że na boisko już nie wróci. Serb miał zacząć kląć i rzucać butami po ścianach - podaje Sport.pl.
Dla Ljuboji taka sytuacja w polskiej lidze to nowość - Serb od przyjścia na Łazienkowską każdy mecz, w którym mógł grać, zaczynał w pierwszym składzie. Nigdy też nie został zdjęty w przerwie. Gdy po pierwszej połowie trener Jan Urban poinformował zespół, że Ljuboję zastąpi Dwaliszwili, Serb miał nie wytrzymać, zacząć bluzgać i rzucać butami po ścianach. Ljuboja miał mieć pretensje, że klub nie szanuje tego, co przez półtora roku zrobił dla niego.

Awantura w szatni podziałała na Legię mobilizująco. "Wojskowi" po przerwie rozegrali najlepsze 45 minut w rundzie wiosennej, a gola na 2:0 strzelił właśnie Dwaliszwili.