Neymar znowu błyszczy. Brazylia ograła Portugalię

Neymar mija portugalskich obrońców (fot. Eric Canha / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Reprezentacja Brazylii pokonała Portugalię 3:1 w towarzyskim meczu rozegranym na Gillette Stadium w amerykańskim Bostonie. Kibiców oczarował Neymar, który zdobył jedną z bramek po indywidualnej akcji. W meczu nie wziął udziału kontuzjowany Cristiano Ronaldo.
Mecz ułożył się bardzo dobrze dla Portugalczyków - już w 18. minucie gola dla nich strzelił głową Raul Meireles. Później strzelali jednak tylko zdobywcy Pucharu Konfederacji.

Odrabianie strat rozpoczął Thiago Silva w 24. minucie. Kolejne gole zdobyli Neymar w 34. minucie i Jo w 49. Szczególnie warto zapamiętać bramkę Neymara, który po indywidualnej akcji i minięciu kilku obrońców wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Rui Patricio.

W meczu nie wziął udziału Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu Madryt narzeka na problemy z więzadłem.