Zagraniczny serwis o golu San Marino: epicki

Zagraniczny serwis o golu San Marino: epicki

Alessandro Della Valle cieszy się z gola (fot. PIOTR KUCZA / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Pierwsza od pięciu lat w meczu o punkty bramka zdobyta przez reprezentację San Marino nie umknęła uwadze zagranicznych mediów. Serwis 101greatgoals.com bramkę zdobytą przez Alessandro Della Valle określił jako "epicką".
"San Marino znowu zostało zniszczone we wtorkowy wieczór, tym razem przegrało u siebie 5:1 z Polską" - czytamy w serwisie. Redaktorzy zwracają jednak uwagę, że przez krótki moment podczas pierwszej połowy gospodarze mogli być z siebie dumni.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Alessandro Della Valle zdobył pierwszą od pięciu lat w meczu o punkty bramkę dla San Marino. "Radość była epicka i nie można winić drużyny, rezerwowych i sztabu szkoleniowego za to szaleństwo" - czytamy dalej.

Serwis zwraca również uwagę, że San Marino na bramkę w meczu o punkty czekało 25 spotkań i 2317 minut.