Kolejny uraz Ronaldo. Zdąży na finał Ligi Mistrzów?

Kolejny uraz Ronaldo. Zdąży na finał Ligi Mistrzów?

Cristiano Ronaldo (fot. EXPA/ Alterphotos/ Acero / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Według hiszpańskiej prasy Cristiano Ronaldo, który podczas środowego meczu z Valladolid (1:1) zszedł z boiska już po 9. minutach meczu, odnowił uraz mięśniowy, z którym zmagał się w ostatnich tygodniach. Teraz celem Portugalczyka jest powrót do zdrowia na finał Ligi Mistrzów.
Ronaldo mecz z Valladolid zaczął w swoim stylu i już w 2. minucie popisał się rajdem lewym skrzydłem, po którym wpadł na jednego z obrońców gospodarzy. Arbiter faulu się nie dopatrzył, a CR7... tego wieczoru już piłki nie dotknął.

Dwukrotny zdobywca Złotej Piłki przebywał na boisku jeszcze przez siedem minut, po czym zszedł z murawy z grymasem bólu. Według hiszpańskiej prasy Ronaldo opuścił plac gry, ponieważ przeciążył lewą nogę - tę, którą w ostatnim czasie leczył.

Miał to być środek ostrożnościowy przed odniesieniem poważniejszego urazu. W czwartek Ronaldo nie wziął udziału w treningu pierwszej drużyny - pracował indywidualnie.

Finał tegorocznej edycji Ligi Mistrzów odbędzie się 24 maja.