• Sport
    Najpierw doping, potem olimpijskie złoto
    W igrzyskach w Londynie wystartowało 57 lekkoatletów, którzy wcześniej odbywali karę dyskwalifikacji za stosowanie dopingu, a cztery zawodniczki zdobyły złote medale - poinformował w magazynie "Athletics International" brytyjski...
    Miniatura: Najpierw doping, potem olimpijskie złoto
  • Sport
    Skandaliczne sędziowanie na igrzyskach - kary są surowe
    Sędzia z Turkmenistanu Iszanguli Meretniazow został zdyskwalifikowany, arbiter z Niemiec Frank Scharmach zawieszony na pięć dni, a jeden z działaczy bokserskich Aghajan Abijew z Azerbejdżanu wyrzucony z igrzysk w Londynie po...
    Miniatura: Skandaliczne sędziowanie na igrzyskach -...
  • Sport
    Fatum? Kolejny Polak tuż za podium w Londynie
    Radosław Kawęcki (Korner Zielona Góra) zajął czwarte miejsce w finale igrzysk olimpijskich w Londynie na dystansie 200 m st. grzbietowym.
    Miniatura: Fatum? Kolejny Polak tuż za podium w Londynie
  • Sport
    Judo: Daria Pogorzelec przegrała przez kontuzję i dekoncentrację
    Daria Pogorzelec przegrała przez ippon z Węgierką Abigel Joo w repasażu turnieju olimpijskiego judo w kategorii 78 kg. 22-letnia Polka tym samym nie będzie walczyć w Londynie o brązowy medal.
    Miniatura: Judo: Daria Pogorzelec przegrała przez...