Skandaliczne zachowanie kiboli. Ogromne zniszczenia na stadionie Widzewa Łódź. Są zdjęcia

Skandaliczne zachowanie kiboli. Ogromne zniszczenia na stadionie Widzewa Łódź. Są zdjęcia

Pancerny samochód policji na stadionie Widzewa Łódź
Pancerny samochód policji na stadionie Widzewa ŁódźŹródło:Newspix.pl / 400MM.PL
Skandaliczne zachowanie pseudokibiców GKS-u Tychy i ŁKS-u przyniosło ogromne straty w sektorze gości na stadionie Widzewa Łódź. Rzecznik prasowy klubu potwierdził, że w tym sezonie klub nie będzie w stanie przyjmować kibiców drużyn przyjezdnych.

W niedzielę 3 kwietnia odbyło się spotkanie 26. kolejki Fortuna 1. Ligi między Widzewem Łódź i GKS-em Tychy. Mecz bez problemów toczył się do 84. minuty, w której to sędzia przerwał grę, ponieważ w sektorze gości rozpoczęły się zamieszki. Pod trybunami zebrali się mundurowi i dopiero po ich interwencji potyczkę udało się wznowić. Do tej pory na tablicy widniał wynik 1:1. Przerwa w grze dobrze wpłynęła na Widzew, który w 88. minucie spotkania wyszedł na prowadzenie 2:1 i ostatecznie zgarnął trzy punkty. Rezultat meczu cieszył, ale to, co zastano na trybunach skutecznie ściera uśmiech z twarzy.

Kibole zniszczyli sektor gości. Wciąż liczone są straty

Kibole GKS-u Tychy do pary z niechlubnymi przedstawicielami ŁKS-u przeprowadzili prawdziwie bandycki „demontaż” sektora gości. „Wciąż trwa szacowanie strat, ale możemy potwierdzić informację, że nie będziemy w stanie przyjmować już w tym sezonie gości w sektorze dla przyjezdnych ze względu na zniszczenie punktu cateringowego, instalacji elektr. oraz toalet. Tak wygląda sektor po przejęciu go po meczu” – napisał na Twitterze rzecznik prasowy Widzewa Łódź, dzieląc się przy okazji zdjęciami, pokazującymi ogrom strat. W poprzednim wpisie rzecznik poinformował, że wstępnie straty szacowane są na 100 tysięcy złotych.

Sytuacja Widzewa Łódź w tabeli

Widzew Łódź zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli i jest na dobre drodze do powrotu na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Łódzka drużyna ma na swoim koncie 46 punktów i utrzymuje 4-punktową przewagę nad 3. Arką Gdynia, która zajmuje pozycję, gwarantującą udział w barażach.