1 sierpnia (niedziela):
- 0:30 – golf, mężczyźni
- 3:10 – kolarstwo BMX, freestyle mężczyzn
- 3:30 – pływanie, 50m st. dowolnym mężczyzn
- 3:35 – pływanie, 50m st. dowolnym kobiet
- 3:35 – lekkoatletyka, pchnięcie kulą kobiet
- 3:44 – pływanie, 1500m st. dowolnym mężczyzn
- 4:10 – kolarstwo BMX, freestyle kobiet
- 4:15 – pływanie, 4x100m st. zmiennym kobiet
- 4:36 – pływanie, 4x100m st. zmiennym mężczyzn
- 5:00 – tenis, singiel mężczyzn
- 7:30 – żeglarstwo, laser mężczyzn
- 8:00 – skoki do wody, skoki kobiet z trampoliny 3m
- 8:30 – żeglarstwo, laser radial kobiet
- 9:00 – tenis, debel kobiet
- 10:00 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia wolne mężczyzn
- 10:45 – gimnastyka sportowa, skoki kobiet
- 11:00 – tenis, mikst
- 11:30 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia na koniu z łękami mężczyzn
- 12:10 – lekkoatletyka, skok wzwyż mężczyzn
- 12:15 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia na poręczach asymetrycznych kobiet
- 12:30 – szermierka, floret mężczyzn drużynowo
- 12:50 – podnoszenie ciężarów, kat. do 76kg kobiet
- 13:20 – lekkoatletyka, trójskok kobiet
- 14:30 – badminton, singiel kobiet
- 14:50 – lekkoatletyka, bieg na 100m mężczyzn
2 sierpnia (poniedziałek):
- 3:20 – lekkoatletyka, skok w dal mężczyzn
- 4:50 – lekkoatletyka, bieg na 100m ppł kobiet
- 7:00 – badminton, debel kobiet
- 7:30 – żeglarstwo, 49er kobiet
- 7:30 – strzelectwo, pistolet szybkostrzelny mężczyzn
- 8:30 – żeglarstwo, 49er mężczyzn
- 8:50 – podnoszenie ciężarów, kat. do 87kg kobiet
- 8:50 – strzelectwo, karabin trzy pozycje mężczyzn
- 10:00 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia na kółkach kobiet
- 10:00 – jeździectwo, WKKW indywidualnie i drużynowo
- 11:00 – kolarstwo torowe, sprint druż. kobiet
- 11:00 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia wolne kobiet
- 12:00 – gimnastyka sportowa, skoki mężczyzn
- 12:50 – podnoszenie ciężarów, kat. do 87kg kobiet
- 12:50 – zapasy, kat. do 60kg st, klasycznym mężczyzn
- 13:00 – lekkoatletyka, rzut dyskiem kobiet
- 13:30 – zapasy, kat. do 130kg st, klasycznym mężczyzn
- 13:45 – jeździectwo, skoki indywidualnie
- 14:00 – badminton, singiel mężczyzn
- 14:15 – bieg na 3000m z przeszkodami mężczyzn
- 14:20 – zapasy, kat. do 76kg kobiet
- 14:40 – bieg na 5000m kobiet
3 sierpnia (wtorek):
- 3:50 – lekkoatletyka, skok w dal kobiet
- 4:35 – kajakarstwo, K1 200m kobiet
- 4:55 – kajakarstwo, C2 1000m mężczyzn
- 5:20 – lekkoatletyka, bieg na 400m ppł mężczyzn
- 5:25 – kajakarstwo, K1 1000m mężczyzn
- 5:55 – kajakarstwo, K2 500m kobiet
- 6:05 – boks, waga piórkowa kobiet
- 7:30 – żeglarstwo, klasa Finn
- 8:00 – skoki do wody, skoki mężczyzn z trampoliny 3m
- 8:30 – żeglarstwo, Nacra17
- 10:00 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia na poręczach mężczyzn
- 10:26 – kolarstwo torowe, druż. na dochodzenie kobiet
- 10:45 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia na poręczach asymetrycznych kobiet
- 10:45 – kolarstwo torowe, sprint druż. mężczyzn
- 11:30 – gimnastyka sportowa, ćwiczenia na drążku mężczyzn
- 12:05 – boks, waga półśrednia mężczyzn
- 12:20 – lekkoatletyka, skok o tyczce mężczyzn
- 12:50 – podnoszenie ciężarów, kat. do 109kg mężczyzn
- 13:00 – zapasy, kat. do 77kg st. klasycznym mężczyzn
- 13:05 – lekkoatletyka, rzut młotem kobiet
- 13:45 – zapasy, kat. do 97kg st. klasycznym mężczyzn
- 14:25 – lekkoatletyka, bieg na 800m kobiet
- 14:35 – zapasy, kat. do 68kg kobiet
- 14:50 – lekkoatletyka, bieg na 200m kobiet
4 sierpnia (środa):
- 23:30 – pływanie długodystansowe, 10km kobiet
- 4:30 – lekkoatletyka, bieg na 400m ppł kobiet
- 5:30 – skateboarding, park kobiet
- 7:30 – żeglarstwo, 470 mężczyzn
- 8:30 – żeglarstwo, 470 kobiet
- 8:35 – boks, waga półciężka mężczyzn
- 11:06 – kolarstwo torowe, wyścig druż. na dochodzenie mężczyzn
- 12:00 – jeździectwo, skoki indywidualnie
- 12:30 – pływanie synchroniczne, układ dowolny duetów
- 12:50 – podnoszenie ciężarów, kat. powyżej 109kg mężczyzn
- 13:00 – lekkoatletyka, bieg na 3000m z przeszkodami kobiet
- 13:15 – lekkoatletyka, rzut młotem mężczyzn
- 13:20 – zapasy, kat. do 67kg st. klasycznym mężczyzn
- 13:50 – zapasy, kat. do 87kg st. klasycznym mężczyzn
- 14:05 – lekkoatletyka, bieg na 800m mężczyzn
- 14:30 – zapasy, kat. do 62kg kobiet
- 14:55 – lekkoatletyka, bieg na 200m mężczyzn
5 sierpnia (czwartek):
- 23:30 – pływanie długodystansowe, 10km mężczyzn
- 4:00 – lekkoatletyka, trójskok mężczyzn
- 4:05 – lekkoatletyka, pchnięcie kulą mężczyzn
- 4:35 – kajakarstwo, K1 200m mężczyzn
- 4:55 – lekkoatletyka, bieg na 110m ppł mężczyzn
- 4:55– kajakarstwo, C1 200m kobiet
- 5:25 – kajakarstwo, K1 500m kobiet
- 5:30 – skateboarding, park mężczyzn
- 5:55 – kajakarstwo, K2 1000m mężczyzn
- 8:00 – skoki do wody, skoki kobiet z platformy 10m
- 8:35 – boks, waga piórkowa mężczyzn
- 9:30 – lekkoatletyka, chód na 20km mężczyzn
- 10:45 – kolarstwo torowe, keirin kobiet
- 10:55 – kolarstwo torowe, omnium mężczyzn
- 12:00 – hokej na trawie, mężczyźni
- 12:20 – lekkoatletyka, skok o tyczce kobiet
- 12:30 – tenis stołowy, kobiety drużynowo
- 12:50 – karate, kata kobiet
- 13:20 – zapasy, kat. do 57kg st. wolnym mężczyzn
- 13:45 – karate, kumite do 67kg mężczyzn
- 13:50 – zapasy, kat. do 86kg st. wolnym mężczyzn
- 13:55 – karate, kumite do 55kg kobiet
- 14:00 – lekkoatletyka, bieg na 400m mężczyzn
- 14:10 – wspinaczka sportowa, kombinacja mężczyzn
- 14:20 – lekkoatletyka, siedmiobój
- 14:30 – zapasy, kat. do 57kg kobiet
- 14:40 – lekkoatletyka, dziesięciobój
6 sierpnia (piątek):
- 22:30 – lekkoatletyka, chód na 50km mężczyzn
- 4:00 – piłka nożna, kobiety
- 4:15 – siatkówka plażowa, kobiety
- 8:05 – boks, waga ciężka mężczyzn
- 9:30 – lekkoatletyka, chód na 20km kobiet
- 10:15 – kolarstwo torowe, madison kobiet
- 11:38 – kolarstwo torowe, sprint mężczyzn
- 12:00 – hokej na trawie, kobiety
- 12:30 – pięciobój nowoczesny, kobiety
- 12:30 – tenis stołowy, turniej drużynowy mężczyzn
- 12:50 – karate, kata mężczyzn
- 13:15 – zapasy, kat. do 74kg st. wolnym mężczyzn
- 13:20 – zapasy, kat. do 53kg kobiet
- 13:45 – karate, kumite do 61kg kobiet
- 13:50 – lekkoatletyka, rzut oszczepem kobiet
- 13:55 – karate, kumite do 75kg mężczyzn
- 14:00 – lekkoatletyka, bieg na 5000m mężczyzn
- 14:10 – wspinaczka sportowa, kombinacja kobiet
- 14:30 – zapasy, kat. do 125kg st. wolnym mężczyzn
- 14:35 – lekkoatletyka, bieg na 400m kobiet
- 14:50 – lekkoatletyka, bieg na 1500m kobiet
- 15:30 – lekkoatletyka, 4x100m kobiet
- 15:50 – lekkoatletyka, 4x100m mężczyzn
7 sierpnia (sobota):
- 0:00 – lekkoatletyka, maraton kobiet
- 0:30 – golf, kobiety
- 4:22 – kajakarstwo, C2 500m kobiet
- 4:30 – koszykówka, mężczyźni
- 4:30 – siatkówka plażowa, mężczyźni
- 4:39 – kajakarstwo, C1 1000m mężczyzn
- 5:00 – kajakarstwo, K4 500m kobiet
- 5:19 – kajakarstwo, K4 500m mężczyzn
- 7:00 – boks, waga musza mężczyzn
- 7:15 – boks, waga średnia mężczyzn
- 7:45 – boks, waga musza kobiet
- 8:00 – skoki do wody, skoki mężczyzn z platformy 10m
- 8:15 – boks, waga półśrednia kobiet
- 9:30 – piłka wodna kobiet
- 9:30 – gimnastyka artystyczna, wielobój kobiet
- 9:55 – kolarstwo torowe, madison mężczyzn
- 12:00 – jeździectwo, skoki indywidualnie
- 12:00 – baseball, mężczyźni
- 12:30 – pływanie synchroniczne, układ dowolny drużyn
- 12:30 – pięciobój nowoczesny, mężczyźni
- 12:35 – lekkoatletyka, skok wzwyż kobiet
- 12:45 – lekkoatletyka, bieg na 10 000m kobiet
- 12:45 – karate, kumite kat. powyżej 61kg kobiet
- 12:55 – karate, kumite kat. powyżej 75kg mężczyzn
- 12:55 – zapasy, kat. do 65kg st. wolnym mężczyzn
- 13:00 – lekkoatletyka, rzut oszczepem mężczyzn
- 13:30 – piłka nożna, mężczyźni
- 13:30 – zapasy, kat. do 97kg st. wolnym mężczyzn
- 13:40 – lekkoatletyka, bieg na 1500m mężczyzn
- 14:00 – piłka ręczna, mężczyźni
- 14:15 – siatkówka, mężczyźni
- 14:30 – lekkoatletyka, sztafeta 4x400m kobiet
- 14:45 – zapasy, kat. do 50kg kobiet
- 14:50 – lekkoatletyka, sztafeta 4x400m mężczyzn
8 sierpnia (niedziela):
- 0:00 – lekkoatletyka, maraton mężczyzn
- 4:30 – koszykówka, kobiety
- 4:48 – kolarstwo torowe, sprint kobiet
- 4:50 – gimnastyka artystyczna, wielobój drużynowy kobiet
- 5:00 – kolarstwo torowe, keirin mężczyzn
- 5:25 – kolarstwo torowe, omnium kobiet
- 6:30 – siatkówka, kobiety
- 7:00 – boks, waga lekka kobiet
- 7:15 – boks, waga średnia kobiet
- 7:45 – boks, waga lekka mężczyzn
- 8:00 – piłka ręczna, kobiety
- 8:15 – boks, waga superciężka mężczyzn
- 9:30 – piłka wodna, mężczyźni
Źródło: TVP Sport